2. El Oto – Araba 41 – Otomobil ile ilgili her şey…

Araç Almak İstiyorum

  Kişisel Bilgiler  Daha fazla bilgi al

  Araç Takas Etmek İstiyorum

   Kişisel Bilgiler
   Daha fazla bilgi al   Aracınızı Kocaeli Kaya güvencesi ile alın-satın.

   İster “0” araç alırken takas imkanı, ister 2.el araç alımı, ister aracınızın nakit alımı… Her türlü 2.el araç alım-satımında Kocaeli Kaya yanınızda!


   Neden Xchange by Toyota?


   Markası ne olursa olsun otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen Xchange by Toyota sistemi, müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Bu sistem ile marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri Toyota Plazalar’da, tek bir noktadan, ve güvenle gerçekleştiriliyor. Toyota’nın müşteri memnuniyetine verdiği önem Xchange by Toyota sistemi ile bir kez daha gözler önüne seriliyor.

   Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında kurumsallaşmaya gittiği Xchange by Toyota sisteminde, markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için en uygun fiyat oluşturuluyor. Tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde tamamlandığı sistem ile her marka otomobil en uygun değer ile işlem görüyor. Bu sistem, otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

   Xchange by Toyota ikinci el aracını satan ve yeni bir Toyota almak isteyenler için güvenlik ve kolaylık sunuyor. Sistemden yararlanmak isteyen müşteriler, Toyota Finans’ın ikinci el otomobillere özel avantajlarından da faydalanabiliyor.

   Açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli ve kaliteli hizmet için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya sizleri bekliyoruz.
   Kaya Group

   Güvencesiyle

   Körfez Mahallesi, Ankara Karayolu Caddesi, No: 24 İzmit/Kocaeli

   Aracını Hemen Sat!