2. El Oto – Araba 41 – Mobilite ile ilgili her şey…

Aracınızı Kocaeli Kaya güvencesi ile alın-satın.

İster “0” araç alırken takas imkanı, ister 2.el araç alımı, ister aracınızın nakit alımı… Her türlü 2.el araç alış/satışında Kocaeli Kaya yanınızda!

 
 


2. El Oto

Araç Almak İstiyorum
Kişisel BilgilerDaha fazla bilgi al

Araç Satmak İstiyorum
Kişisel BilgilerDaha fazla bilgi al

Araç Takas Etmek İstiyorum
Kişisel Bilgiler
Daha fazla bilgi alNeden Xchange by Toyota?


Markası ne olursa olsun otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen Xchange by Toyota sistemi, müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Bu sistem ile marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri Toyota Plazalar’da, tek bir noktadan, ve güvenle gerçekleştiriliyor. Toyota’nın müşteri memnuniyetine verdiği önem Xchange by Toyota sistemi ile bir kez daha gözler önüne seriliyor.

Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında kurumsallaşmaya gittiği Xchange by Toyota sisteminde, markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için en uygun fiyat oluşturuluyor. Tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde tamamlandığı sistem ile her marka otomobil en uygun değer ile işlem görüyor. Bu sistem, otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Xchange by Toyota ikinci el aracını satan ve yeni bir Toyota almak isteyenler için güvenlik ve kolaylık sunuyor. Sistemden yararlanmak isteyen müşteriler, Toyota Finans’ın ikinci el otomobillere özel avantajlarından da faydalanabiliyor.

Açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli ve kaliteli hizmet için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya sizleri bekliyoruz.
Kaya Group

Güvencesiyle

Araç alım-satım işlemleriniz için bize ulaşın.