Oto Ekspertiz

2.el aracınızı alırken de satarken en güvenilir ekspertiz için Kocaeli Kaya Otorapor’a gelin!Ekspertiz Yaptırmak İstiyorum


Kişisel Bilgiler

Otorapor, Türkiye'nin en profesyonel oto ekspertiz hizmeti.

2. el araç alırken ve aracınızı satarken kapsamlı bir rapor almak için 11 yıllık deneyimimizden yararlanın, siz kazançlı çıkın. Kocaeli Kaya Şirketler Grubunun bir diğer üyesi olan Oto Rapor İzmit Oto Ekspertiz ile 2007 yılından bu yana devam eden oto ekspertiz alanındaki çalışmalarımız, profesyonelliğimizle hizmetinizde. Deneyimli kadromuzla ön planda tuttuğumuz kalite anlayışımız daima en iyi ve en ideal oto ekspertiz çözümlerini sunuyoruz.
Tüm bu süreçten maksimum verim alarak keyfini yaşamak size kalıyor.
 
 

Oto ekspertiz raporu sürecimiz

İkinci el otomobil alımlarında oto ekspertiz hizmetinin ne derecede önemli olduğunu iyi biliyoruz. Bu önemi marka bilinirliğine çeviriyor ve size ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermek için çabalıyoruz.

Oto Rapor olarak 2. el otomobil almak istediğinizde, söz konusu aracın durumunu tüm ayrıntılarıyla anlatarak, fazladan fiyat ödememenizi sağlıyoruz. Yine aynı şekilde arızalı olduğu halde sağlam gibi gösterilen bir aracın durumunun fark edilmesini sağlayarak sizi uyarıyoruz.

İnceleme sürecimizin sonunda elde edilen raporları, en detaylı haliyle sunuyoruz. Tüm bu süreçten maksimum verim alarak keyfini yaşamak size kalıyor.


İç ekspertiz kontrolü
- Motor kontrolü
- Alt ve ön mekanik kontrolü
- Dinamometre kontrolü
- Elektronik test kontrolü
- Süspansiyon kontrolü
- Fren kontrolü

Dış ekspertiz kontrolü
- Kaporta – Boya kontrolü
- Şasi kontrolü
- Ön ve arka panel kontrolü
- Gövde kontrolü
- Kapı ve tavan kontrolü
Kaya Group

Güvencesiyle

2. el alım satımlarınızda sonra süprizlerle karşılaşmayın.